![](https://cyber2.ovchinnikov.net/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-06-19_20-1.jpg)
У межах факультету кібербезпеки та інформаційних технологій відбулося нагородження активного студентства, за роботу та особистий внесок у життя факультету.
Цей навчальний рік видався дуже насиченим, багатим на події : у розвитку факультету, організації заходів для студентства (як навчальних, так і розважальних, націлених на тімбілдінг).
Дякуємо всім, хто працював над розвитком факультету.
Сподіваємося, наступний навчальний рік також стане плідним та запам’ятається крутими моментами✨