Hack & Slash

Що таке Hack & Slash?

CTF Hack&Slash є популярним змаганням в галузі кібербезпеки, де школяри або студенти можуть отримати змогу змагатися у вирішенні завдань, що потребують знань з програмування, криптографії, мережевої безпеки та інших сфер, пов’язаних з кібербезпекою.
 

Чого чекати?

5ev_couple

Ми — команда!

 
Працюйте у команді для отримання кращіх результатів
1ed_lightbulb_14

Креатив

Продемонструйте роботу свого мозку, покажіть наскільки ви геніальні!
Layer_1

Знайомства

Нові знайомства це завжди добре!
1ed_cup

Нагорода

Найкращих очікує щось цікаве!

Правила CTF

Як проходитиме змагання?

Гравцям надається набір завдань (тасків), до яких потрібно знайти та надіслати відповідь. Відповідь подається у вигляді прапора, що складається з набору символів або довільної фрази. За правильне виконання кожного завдання команда отримує очки.

Формат CTF

Завдання у CTF-змаганнях формату Task-Based поділяються на наступні категорії: завдання на знаходження веб-уразливостей, пошук та експлуатацію вразливостей у додатках, дослідження програм без вихідного коду, розслідування інцидентів, адміністрування, криптографію, стеганографію, пошук інформації з відкритих джерел та категорія joy, що складається з розважальних завдань
 
 

Ціль гравців

У ході змагання учасники повинні знайти слабкі місця в системі безпеки та використовувати їх, щоб здобути флаг
 

Наші спонсори!

Популярні питання

Кожна бажаюча гравець або команда можуть взяти участь у змаганнях не залежно від віку або рівня навичок. CTF передбачає завдання різної важкості, від простих завдань в вирішення у 1 хід, так і комплексні завдання.
 
Для участі необхідно мати базові навички користування комп’ютером, а також операційною системою сімейства Unix (Linux системи), мати бажання перевірити себе та бажання розвиватися.
 
Формується команда до 5 осіб. Команді надаються завдання різного рівня складності. Якщо завдання виконане правильно, учасники команди отримають флаг. Його треба зареєструвати для отримання балів. Мета – набрати максимальну кількість балів. Усього 15 завдань, на яких виділено 3 години. Учасники матимуть можливість спілкуватися з організаторами. Можливо отримати підказку у випадку виявлення завдання складним для всіх команд. Переможе команда з найбільшою кількістю балів.
 

Реєструйся на Hack&Slash!

 

Напишіть нам про себе! Заявіть про свою команду!

Покажить, хто тут справжній хакер!

Адреса: вул. Рішельєвська 28

Телефон: +380967488095
Пошта: fcit.events@gmail.com

Корзина