Студентське самоврядування

Студентські роки — це час старанного навчання і, звичайно, багатогранний спектр цікавого і яскравого студентського життя! Національний університет «Одеська юридична академія» відома не тільки відмінною підготовкою сучасних висококваліфікованих фахівців, але і ефективним студентським самоврядуванням, яке відіграє важливу роль у формуванні активної громадянської позиції студентів, а також у вирішенні основних питань студентського життя.

Студентська рада — це, перш за все, орган студентського самоврядування. А також, це організація, яка існує виключно на ентузіазмі її учасників, які самі задають собі мету, ставлять завдання, знаходять шляхи їх вирішення і досягають бажаних результатів.

Діяльність студентського самоврядування направлена на зростання соціальної активності у студентському середовищі, ініціативності та відповідальності за доручені справи, гармонійного розвитку особистості студентів, їх здатності до самоорганізації та самовдосконалення, набуття ними якостей та навичок лідера, організатора, керівника.

Детальніше про студентське самоврядування університету можна дізнатися за посиланням.

Ігнатенко Анастасія Ігорівна

голова студентської ради факультету

Корніенко
Анжеліка

голова профкому студентської ради факультету

Пак Сергій Владиславович

заступник голови профкому

Солом'яний Олексій Миколайович

голова наукового товариства факультету

Савескул Анастасія Дмитрівна

заступник голови наукового товариства факультету

Корзина