Про кафедру інформаційних технологій

Основна мета роботи кафедри – якісна підготовка студентів в межах галузі знань «Інформаційні технології», проведення наукових досліджень та впровадження сучасних інформаційних технологій у навчальний процес НУ «ОЮА».

Зміст дисциплін, що викладаються на кафедрі, зосереджений на формуванні у майбутніх фахівців знань та навичок компетентного використання ними сучасних інформаційних технологій, розробки програмних застосунків, 3D моделювання, використання вітчизняних та світових інформаційних ресурсів, а також програмно-технічних та організаційно-правових методів захисту інформації.

Викладачі кафедри

завідувач кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент
 

Викладає дисципліни: «Бази даних», «Охорона праці та безпека життєдіяльності», «Комп’ютерні графіка», «Цифрове (електронне) урядування та інформаційно-комунікаційні технології», «Пошук наукової інформації та презентація результатів наукових досліджень»

Сфера наукових інтересів: технології дистанційного навчання, захист інформації, кібербезпека, бази даних.

кандидат технічних наук, доцент
 

Викладає дисципліни: «Інформаційні технології в юридичній діяльності», «Комп’ютерні мережі», «Операційні системи», «Безпека персональної інформації в мережі інтернет», «Комп’ютерна схемотехніка та архітектура комп’ютера», «Аналіз складних систем», «Охорона праці та безпека життєдіяльності», «Розробка ігор (Gamedev)»

Сфера наукових інтересів: безпека інформаційних систем, схемотехніка електронних пристроїв, мікроелектроніка, аналіз витоків даних, захист даних від витоків.

Сфера наукових інтересів: технології дистанційного навчання, захист інформації, кібербезпека, бази даних.

кандидат технічних наук, доцент
 

Викладає дисципліни: «Алгоритмізація та програмування», «Вебтехнології та вебдизайн», «Дискретні структури даних», «Вебпрограмування», «Вебдизайн та HTML-програмування», «Основи програмної інженерії».

Сфера наукових інтересів: інформаційні технології, кібербезпека, програмування.

доцент кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент
 

Викладає дисципліни: «Інформаційні технології в юридичній діяльності», «Офісні інформаційні технології», «Інформаційні системи і технології», «Інтелектуальний аналіз даних», «Аналіз великих даних»

Сфера наукових інтересів: інформаційні технології у наукових дослідженнях, інформаційні технології в освіті

Манаков Сергій Юрійович

доцент кафедри, кандидат технічних наук
 
Викладає дисципліни: «Основи комп’ютерної техніки», «Скриптові мови програмування», «Моделювання та аналіз програмного забезпечення», «Аналіз вимог до програмного забезпечення», «Архітектура та проектування програмного забезпечення».

Сфера наукових інтересів: інформаційні технології, комп’ютерна техніка, програмування
кандидат юридичних наук, доцент
 
Викладає дисципліни: «Інформаційні технології в юридичній діяльності», «Інформаційні технології в діяльності соціолога», «Інформаційні технології в діяльності психолога», «Інформаційні технології».

Сфера наукових інтересів: інформаційні технології, інформаційні технології та право, електронне урядування, апаратне забезпечення (hardware), технології комп’ютерних мереж, хмарні технології, офісні технології, інформаційна безпека, захист персональних даних, реалізація права на інформацію.

Щербина Юрій Володимирович

доцент кафедри, кандидат технічних наук, доцент
 

Викладає дисципліни: «Алгоритмізація та програмування», «Основи алгоритмізації», «Основи програмування», «Системи управління безпекою даних»

Сфера наукових інтересів: програмування, комп’ютерне моделювання, кібербезпека.

доцент кафедри, кандидат технічних наук, доцент
 

Викладає дисципліни: «Об’єктно-орієнтоване програмування», «Теорія алгоритмів», , «Офісні інформаційні технології», «Комп’ютерний дизайн та 3D-моделювання», «Вебтехнології та вебдизайн».

Сфера наукових інтересів: гібридні системи автоматичного керування, технічна діагностика стану радіоелектронних об’єктів, сучасні інформаційні технології у навчальному процесі.

асистент кафедри
 

Викладає дисципліни: «Інформаційні технології», «Операційні системи», «Вебдизайн», «Розробка ігор (Gamedev)», «Розробка ігрових застосунків».

Сфера наукових інтересів: інформаційні технології, front-end розробка, вебтехнології та вебдизайн.

Дика Анастасія Іванівна

асистент кафедри
 

Викладає дисципліни: «Інформаційні системи та технології», «Офісні інформаційні технології», «Охорона праця та безпека життєдіяльності».

Сфера наукових інтересів: інформаційні технології

Краснюк Ірина Олександрівна

лаборант кафедри

Адреса: 65009, м. Одеса, вул. Академічна, 2, каб. 408
Телефон: (048)719-87-75

E-mail: informatics@onua.edu.ua

Сервер електронного навчання кафедри http://it.inf.od.ua

Сайт щорічної інтернет-конференції
«Інформаційне суспільство: проблеми та перспективи» http://conf.inf.od.ua/

Графік роботи кафедри:
пн. – пт. 8.30 – 18.00

Графік консультацій викладачів кафедри
пн. 15.00 – 17.00
пт. 14.00 – 16.00

Корзина